
1. Державний заповідник Білі Піски в штаті Нью-Мексіко, США. Здалека білосніжні піщані дюни здаються величезними заметами. 

3. Каньйон Брайс. Густі хвойні ліси, що оточують схили каньйону, а також високогірні луги додають чарівності цьому дивному по красі місцю. Щорічно парк відвідують близько 1,5 мільйонів туристів. 
4. Скеля Молот Тора в каньйоні Брайс. В результаті морозного і хімічного вивітрювання вапнякових порід плато, яке відбувається й досі, тут утворилася безліч ерозійних стовпів химерної форми і незвичайного кольору, а також інших цікавих геологічних форм - арок, стінок і невеликих вузьких каньйонів. 
5. Червоні, помаранчеві і білі кольори гірських порід в каньйоні Брайс представляють захоплююче видовище, особливо при сході та заході сонця. 
6. На дні Брайс-каньйону - природний амфітеатр з різноколірних гірських порід. 
7. Уранішній серпанок в Гранд-Каньоні, штат Арізона. 
8. Гора Хайден в національному парку США Гранд-каньйон (Великий Каньйон). 
9. Гори Фенікса в Арізоні. Внизу можна побачити кактуси Сагуаро - величезні кактуси, які є символом Арізони. 
10. Дещо сюрреалистичное фото, зняте в пустелі Сонора в Арізоні. Цікавий той факт, що ця пустеля вважається одним з найжаркіших місць в Північній Америці. 
11. Та ж місцевість в літній період. На передньому плані мексиканські золотисті маки 
12. Захід сонця в Арізоні. 
13. Нічне небо над Арізоною. 
14. Сутінки в Долині монументів на стику Арізони та Юти. 
15. Долина Богів в Юті, недалеко від Долини Монументів 
16. Секретний каньйон в Арізоні - аномальна зона 
17. Скеля під назвою Собор, розташована недалеко від Секретного каньйону 
18. Долина Гоблінів в Юті. Названа так оскільки тут розташовано безліч незвичайних кам'яних утворень, що нагадують за формою казкових істот. 
19. Унікальний піщаник в каньйоні Литтл Вайт Хорс, штат Юта 
20. Долина смерті в Каліфорнії. Середня температура тут в липні досягає 46°C, вночі опускається до 31°C. У 1913 році тут була зафіксована найвища температура в західній півкулі 56,7 °C, що лише трохи поступається світовому рекорду температур, 58 °C, зафіксованому в Лівійській пустелі 13 вересня 1922 року. Географічні назви цієї місцевості говорять самі за себе: Згубний виярок, ущелина Мерців, Гробовий каньйон, колодязь Отрута, горловина Самовбивць, Дантова майданчик, пік Похоронний. 

















|